فرش ماشینی ترک طرح رزیتا

خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک کاشان طرح رزیتا
با اینکه خرید فرش ماشینی ترک طرح رزیتا باعث شده زوج های جوان از این مدل فرش های ماشینی ترک بیشتر استقبال کنند. زیرا قیمت فرش ترک کاشان نسبت به نمونه تولیدی شرکت های ترکیه ای بسیار ارزان تر و با کیفیت تر می باشد.

در طراحی این “فرش ماشینی ترک مدل رزیتا” که بسیار زیبا طراحی شده است، طراح آن توانسته آن را به صورت گل برجسته طراحی کند و حاشیه های آن با بوم فرش بسیار هماهنگ است. و می توانید آن را به عنوان یک فرش مدرن و فانتزی در اتاق خواب یا اتاق پذیرایی خود مورد استفاده قرار بدهید. سعی کنید اتاق یا فضای مورد نظر را تمام فرش نکنید. اندازه فرش کمی کوچکتر از آن فضا انتخاب کنید تا بزرگنمایی اتاق به خوبی دیده شود.

فرش ماشینی ترک

فرش ماشینی ترک طرح رزیتا زمینه کرم کد 224109
راهنمای خرید فرش ایرانی طرح ترک
شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که فرش ماشینی ترک چیست؟ و با فرش های موجود ایران چه تفاوتی دارد؟ فرش طرح ترک نسبت فرش های امروزی که دارای ترنج و لچک نیستند و رنگ زمینه آن ها بسار روشن یا لایت است و می تواند با انواع دکوراسیون منزل شما هماهنگ شود. و این یکی از دلایل خرید فرش ترک کاشان است. امروزه در جهان خیلی از فرش طرح ترکیه استقبال می کنند که در سایت علی بابا می توانید ببینید.مشخصات فرش مدرن و فانتزی ترک کاشان طرح رزیتا مدل ۲۲۴۱۰۹
فرش ماشینی ترک طرح رزیتا از نوع ۶ رنگ ۷۰۰ شانه می باشد که با زمینه کرم طراحی و بافته شده است.و نخ استفاده شده در آن از نوع صد درصد اکریلیک هیت ست می باشد. این نخ دو ویژگی مهم دارد که این ویژگی شامل: فاقد پرزدهی و ضد حساسیت بودن آن است که خیلی از خانم های ایرانی در هنگام خرید فرش ترک به آن توجه می کنند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *