فرش ماشینی ترک کاشان

خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک کاشان طرح شهره زمینه آبی
فرش ماشینی کاشان – طرح ترک مدل شهره با دیگر فرش های ایرانی بسیار متفاوت است که می توانید آن را برای دکوراسیون مدرن و فانتزی منزل خود استفاده کنید. در طراحی این مدل فرش از شلوغی طرح و رنگ فرش ایرانی استفاده نمی شود و فرش زمینه روشن یا لایت است باعث شده تا زوج های جوان امروزی از آن بسیار استقبال کنند.

همانطور که در تصویر می بینید این خرید فرش ترک جدید طرح شهره، می تواند در دکوراسیون مدرن و فانتزی منزل شما استفاده شود زیرا از ترنج، لچکی یا حتی حاشیه در طراحی آن به کار نرفته و فقط از یک نقوش هندسی به هم پیوسته با زمینه آبی و به صورت برجسته بافته شده است. شما می توانید آن را در ابعاد ۶ متری ۹ متری و حتی ۱۲ متری، در صورت نیاز از سایت دیجی فرش سفارش دهید.


فرش ماشینی ترک کاشان


فرش ماشینی کاشان - طرح ترک مدل شهره زمینه آبی کد 2241011
دکوراسیون فرش ترک
برای خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان – طرح شهره ، شما باید قبل از خرید، دکوراسیون و دکوراتیو اتاق های منزل خود را مشخص کرده باشید. تا بتوانید به درستی فرش ترک مورد نظر خود را انتخاب کنید. این نکات شامل: رنگ زمینه فرش، اندازه فرش و نوع طرح آن است که بسیار مهم است. و سعی کنید اندازه فرش ترک انتخابی خود را کمی کوچکتر از اندازه اتاق منزل در نظر بگیرید و آن را تمام فرش نکنید. زیرا ممکن است آن فضا کوچکتر به نظر برسد. امروزه فرش های طرح ترکیه در جهان طرفداران بسیار زیادی دارد که می توانید آن را در اینجا مشاهده کنید.مشخصات و ویژگی های فرش ترک کاشان طرح شهره زمینه آبی کد ۲۲۴۱۰۱۱
نخ به کار برده شده در این فرش ۷۰۰ شانه ماشینی ۶ رنگ از نوع صد درصد اکریلیک هیت ست می باشد که می تواند در سلامتی هوای اتاق های منزل شما بسیار موثر باشد. نخ هیت ست شده از دو ویژگی مهم برخوردار است؛ یکی ضد حساسیت بودن آن یکی عدم پرژدهی آن است که در خرید فرش بسیار حائز اهمیت است که باید خانم های ایرانی به آن توجه کنند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *